Стартує онлайн марафон для органів місцевого самоврядування

Повернутися
13.09 2023

14 вересня 2023 року розпочинається навчання у рамках освітнього онлайн марафону «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування».


Більше інформації про перший модуль у Супермаркеті рішень https://atu.net.ua/vebinary
Нагадаємо, проєкт реалізується Вищою школою публічного управління спільно з НАДС, Асоціацією малих міст України та Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг.

Протягом шести тижнів учасники матимуть унікальну можливість отримати нові знання та практичні навички для підвищення ефективності та якості роботи через впровадження дієвих інструментів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в умовах адаптації до нових політичних і соціально-економічних викликів.

У рамках програми підвищення кваліфікації будуть висвітлені такі модулі:
– Стратегічне планування місцевого розвитку
– Місцевий бюджет і фінансове забезпечення територіальної громади.
– Комунікації та взаємодія між органами місцевого самоврядування та громадськістю.
– Забезпечення надання соціальних послуг на рівні громади.
– Напрямки взаємодії представників органів місцевого самоврядування та представників системи надання безоплатної правничої допомоги в частині посилення правової спроможності громад.
– Співробітництво територіальних громад.
– Особливості здійснення повноважень центрами надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану.

Важливо!
Навчання проходитиме щочетверга на платформі «Супермаркет рішень», де можна буде знайти детальну інформацію по кожному конкретному модулю.
Після успішного проходження всього курсу навчання слухачі отримають відповідний сертифікат на 2 кредити.

Обов’язковою вимогою отримання сертифіката «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування» є проходження учасником навчання всіх модулів програми.
Для отримання сертифіката після закінчення навчання потрібно зареєструватися на Порталі управління знаннями за посиланням: https://pdp.nacs.gov.ua/ та згенерувати сертифікат в особистому кабінеті за результатами навчання.
При вході у відеоконференцію переконайтесь, що Ваш логін відповідає формату «Прізвище та ім’я» (наприклад: Петро Петров)
Навчання відбувається на безоплатній основі коштом державного бюджету.

новини\анонси