Відбулася робоча зустріч директора Вищої школи публічного управління Юлії Лихач з представниками проєкту «HELP» (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни».
Проєкт спрямований на підвищення кваліфікації юристів в Україні для ефективного застосування європейських стандартів у галузі прав людини, зокрема і під час війни.
Під час зустрічі обговорено майбутню співпрацю щодо здійснення адаптації національної версії навчального курсу, присвяченому темі внутрішнього переміщення, на платформі електронного навчання «HELP» та розробки програми підвищення кваліфікації з цієї тематики.
Початок навчання за відповідним курсом заплановано на листопад 2023 року.