Speaking club стартує у Вищій школі

Повернутися
26.03 2024

У Вищій школі для посилення комунікативних навичок з англійської мови публічних службовців розпочинається новий освітній проєкт Speaking club.

Це англомовний проєкт  для держслужбовців, до компетенції яких віднесені питання європейської інтеграції.

Його завданнями є вивчення нової лексики та граматики для професійної діяльності за напрямом європейської інтеграції, активізація пасивного словникового запасу, покращення вимови та сприйняття англійської на слух, розвиток усного мовлення, подолання мовного бар’єра тощо.

Навчання відбуватиметься щотижня в офлайн форматі у приміщенні НАДС (вул. Прорізна, 15) за короткостроковою сертифікатною програмою “Everyday communication”.

Учасники матимуть  10 практичних занять по 2 академічні години, під час яких матимуть можливість подискутувати, переглянути та обговорити фільми,  пограти ігри із завданнями на використання conversation gambits, підготувати презентації на обрану тематику.

Окрім сертифікатів про підвищення кваліфікації, учасники Speaking Club отримують багато цінних знань та навичок. Це чудова можливість не лише покращити свою англійську, а й підвищити впевненість у власних знаннях, здатність вільно спілкуватися та мотивацію до подальшого вивчення іноземної мови.

Більше інформації про структуру зустрічей, перелік тем та інше шукайте на офіційному сайті Вищої школи.

новини\анонси