Школа старост. П’ятий модуль

Повернутися
07.02 2024

Про впровадження прогресивних екотехнологій та розумне поводження з відходами йшлося під час реалізації п’ятого навчального модуля «Школи підготовки старост».

Освітній проєкт стартував у Вищій школі 30 січня та охопив навчанням майже 600 учасників із 242 громад з усіх областей України.

Впровадження прогресивних екотехнологій та розумне поводження з відходами – це не лише шлях до кращого довкілля, але й можливість для України стати лідером у сфері зелених інновацій та стимулювати економічне зростання. Сьогоднішні дії громад та влади фактично визначають екологічний добробут країни на багато років вперед. Проблема відходів є актуальною і досить гострою для України.

Проблемні питання учасники навчання обговорили зі спікерами Олександром Ігнатенком, національним експертом у сфері поводження з відходами, В’ячеславом Жилою, начальник Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області, та Аліною Коссаковською, начальником відділу розвитку інфраструктури Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Зокрема, розглянули механізм реалізації державної політики у сфері запобігання утворенню та управління відходами, європейські підходи з питань управління відходами, подолання екологічних наслідків війни на місцевості.

Детально зупинилися на сучасному управлінні відходами в громаді та розробці місцевих планів управління відходами.

Тренери відповіли на запитання про доступні екотехнології, економічні переваги, типові виклики, з якими стикаються громади при впровадженні еко технологій, та шляхи їх подолання.

новини\анонси