Школа старост: навчання триває

Повернутися
31.01 2024

У Вищій школі триває навчання за освітнім проєктом «Школа старост», що розпочався 30 січня. Нагадаємо, що реалізація проєкту відбувається спільно з НАДС, Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад та за підтримки програми «U-LEAD з Європою».
Разом із тренером-експертом Роксоланою Стадник, директором департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ, слухачі долучилися до опрацювання другого модуля «Взаємодія між органами місцевого самоврядування й органами самоорганізації населення. Інструменти налагодження комунікації з громадянами».

У сучасних умовах взаємодія між органами місцевого самоврядування й органами самоорганізації населення та інструменти налагодження комунікації з громадянами набувають особливої важливості. І для того, щоб така взаємодія була ефективною, органам місцевого самоврядування необхідно бути відкритими для спілкування з громадянами, готовими враховувати їхні думки та пропозиції.

Отож, учасники обговорили стратегічні комунікації ОМС, забезпечення активного доступу до інформації, планування комунікаційних компаній, обговорень, консультацій. Дізналися більше про ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд»». Детально зупинилися на поняттях «імідж» та «паблісіті». А також мали можливість поставити запитання тренеру й отримати фахові відповіді.

новини\анонси