Школа підготовки стратегів: підсумки навчання

Повернутися
07.09 2023

6 вересня відбувся завершальний етап навчання у рамках освітнього проєкту «Школа підготовки стратегів», реалізованого Вищою школою публічного управління спільно з НАДС та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Метою проєкту було формування серед топменеджерів державної служби сучасного управлінського світогляду через опанування компетентностями, які потребують стратегічного бачення, розуміння стратегічних моделей управління, вміння готувати та реалізувати стратегії розвитку, формувати команди й досягати командної взаємодії, демонструвати лідерство для реалізації змін, необхідних в умовах післявоєнної відбудови.

Усі обов’язкові та варіативні модулі курсу успішно пройшли 42 слухачі, державних службовців категорії А, про що отримали відповідні сертифікати.

Серед навчальних кейсів, які викладали досвідчені викладачі та тренери, стратегії розвитку певних сфер державного управління, окремих органів державної влади та особистого розвитку керівника.
У завершальний день навчання Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина провела тренінг за модулем «Техніки та інструменти регулярного менеджменту в публічному секторі». Голова НАДС розповіла про основні стилі управління та їх практичні складові, формування ефективної взаємодії керівника та підлеглих, сучасні підходи до розвитку лідерства в органах публічної влади тощо.

«Забезпечення індивідуальної траєкторії професійного розвитку осіб, які займають політичні посади, держслужбовців категорії «А» – одне із ключових завдань освітніх програм Вищої школи, – зазначила під час вручення сертифікатів директорка Вищої школи Юлія Лихач. – То ж започаткування «Школи підготовки стратегів» ще один важливий крок у становленні нової генерації публічних службовців, які вестимуть нашу країну не лише до перемоги, а й трансформують її на новий рівень».

новини\анонси