Школа підготовки стратегів: навчання триває

Повернутися
12.03 2024

12 березня відбувся другий навчальний модуль «Школи підготовки стратегів» для державних службовців вищого корпусу, вперше призначених на посади категорії «А».

Нагадаємо, що цей освітній проєкт започатковано Вищою школою у 2023 році спільно з НАДС та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Цього року навчання для 20 держслужбовців категорії “А” вибудуване у формі ділової гри «Україна – країна можливостей».

Під час другого модулю зі слухачами працювали тренери проєкту SURGe – керівниця команди “Людиноцентричні результати політик” Марія Плаксенко та експертки зі стратегічного планування Тетяна Данилів, Ірина Лазоревич та Наталя Королюк.

Учасники у практичній площині вибудовували стратегії розвитку обраних суспільних сфер, проаналізували завдання до цілей політики, здійснили оцінку ризиків і визначили показники результативності. Такий формат навчання дає можливість слухачам генерувати інноваційні рішення, розуміти довгострокові наслідки та розробляти ефективні плани для досягнення цілей.

Загалом навчання у «Школі підготовки стратегів» включає 7 модулів, спрямованих на розвиток стратегії розвитку та відновлення України, розвиток органу державної влади, в тому числі його персоналу, розвиток відповідної сфери державного управління та особистісний розвиток керівника.

новини\анонси