Семінар по ґендерно орієнтованому бюджетуванню

Повернутися
11.10 2023

10 жовтня представники Вищої школи взяли участь у семінарі по ґендерно орієнтованому бюджетуванню в Україні.

Захід організовано ООН Жінки в Україні  за підтримки Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики. Семінар проводився в рамках міжнародної експертної місії для проведення комплексної оцінки ґендерно орієнтованого бюджетування (ҐОБ), яка триває з 4 по 13 жовтня 2023 року.

Під час пленарних дискусій учасники семінару ознайомилися з міжнародним досвідом у сфері ҐОБ, глобальними тенденціями та перспективами в цьому напрямку. Також обговорили результати його впровадження  в Україні та діяльності в цій сфері, яка проводиться в нашій країні з 2021 року.  За підсумками семінару було визначено стратегічний курс майбутніх ініціатив в напрямку ҐОБ та подальші кроки масштабування та застосування  в Україні.

Зазначимо, що формування гендерної компетентності держслужбовців і посадових осіб місцевого самоврядування є одним із ключових завдань Вищої школи публічного управління. На базі Вищої школи діє національний тренінговий центр із питань запобігання і протидії домашньому насильству, гендерно зумовленому насильству. Постійно розробляється та реалізується ряд програм з питань гендерної політики, прав людини та недискримінації.

новини\анонси