Засідання робочої групи щодо підвищення кваліфікації сім’ї посад «Управління персоналом»

Повернутися
11.10 2023

11 жовтня 2023 року відбулося засідання робочої групи з розробки рекомендацій щодо переліку вимог до компетентностей та професійних знань, розробки короткострокових програм підвищення кваліфікації сім’ї посад «Управління персоналом».

За словами Юлії Марушкевич, директорки Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС, основним функціоналом згаданої сім’ї посад є забезпечення реалізації державної політики з питань управління персоналом у державному органі, добір персоналу, планування та організація заходів з питань підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення, укладання та розривання контрактів про проходження державної служби, а також виконання інших функцій, передбачених законодавством.

Слід зазначити, що, окрім сім’ї посад «Управління персоналом», Вищою школою з метою визначення вимог до компетентностей та професійних знань для типових посад державної служби були створені робочі групи також і за напрямками «Комунікація та інформаційне забезпечення» та «Літературне редагування».

Про діяльність робочої групи розповіла директорка Вищої школи Юлія Лихач.
Також на засіданні учасники обговорили особливості призначення на посади держслужби та спеціальні вимоги до осіб, які претендують на зайняття посад категорії «Б» та «В». Розглянули типові посади держслужби, критерії віднесення та рівні типових посад державної служби. Детально зупинилися на алгоритмах розроблення рекомендацій щодо переліку вимог до компетентностей та професійних знань, розробки короткострокових програм підвищення кваліфікації сім’ї посад «Управління персоналом».

новини\анонси