Розпочалося навчання за напрямом «Європейська інтеграція»

Повернутися
27.09 2023

26 вересня у Вищій школі публічного управління розпочалося навчання за новою програмою «Політика ЄС та територіальний розвиток» для публічних службовців, до компетенції яких належать питання європейської інтеграції, у тому числі територіального розвитку в контексті європейської інтеграції.

З вітальними словами до учасників Програми звернулися Наталія Алюшина, Голова НАДС, Сергій Мархай, радник проєкту GIZ Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС, Дубравка Смоліч Влаїч, Керівниця Служби передачі знань, Міністерство закордонних та європейських справ Республіки Хорватія.

Програма підвищення кваліфікації реалізується Вищою школою за підтримки Служби передачі знань Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), проєкту «Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС», Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Протягом трьох днів у дистанційному форматі 73 учасники матимуть можливість підвищити рівень професійної компетентності з питань політики ЄС у стимулюванні територіального розвитку, використання різноманітних механізмів ЄС для підтримки територіального розвитку та комплексного розвитку територій.

Зазначимо, що у 2023 році у співпраці з міжнародними партнерами Вищою школою розроблено та планується до реалізації 16 програм за відповідним напрямом. То ж у жовтні-листопаді цього року державні службовці зможуть долучатися до онлайн тренінгів.

новини\анонси