Розпочалось навчання за загальною короткостроковою пpограмою підвищення кваліфікації «Комунікація євроінтеграції: процес створення комунікаційної стратегії та плану заходів».

Повернутися
25.05 2023

25 травня 2023 року Національне агентство України з питань державної служби та Вища школа публічного управління розпочали навчання за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Комунікація євроінтеграції: процес створення комунікаційної стратегії та плану заходів».

Зазначена програма розроблена спільно з Проєктом ЄС в Україні «Association4You» та спрямована на формування системи знань щодо комунікаційних завдань у сфері європейської інтеграції та Угоди про асоціацію, планування комунікаційної стратегії та навичок створення планів заходів на її основі.Звертаючись до учасників навчання, Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина підкреслила важливість побудови проактивної комунікації у сфері європейської інтеграції та дотримання One Voice Policy. Цільовою групою є державні службовці категорій «Б» та «В», долучені до реалізації Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України. Протягом травня-вересня 2023 року за даною програмою планується провести навчання 100 державних службовців.

Крім того, на платформі студії онлайн-освіти Освітній Хаб міста Києва розміщено онлайн-курс «Комунікація євроінтеграції: процес створення комунікаційної стратегії та плану заходів», який в рамках самоосвіти можуть пройти усі бажаючі.

новини\анонси