Розпочала роботу Науково-експертна рада Вищої школи публічного управління

Повернутися
21.06 2023

21 червня відбулось установче засідання Науково-експертної ради Вищої школи публічного управління – консультативно-дорадчого органу, створеного з метою науково-експертного забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

Відкриваючи засідання, директор Вищої школи Юлія Лихач наголосила, що до складу ради увійшли науковці, фахівці у галузі державного управління, значна частина яких має й практичний досвід роботи в органах державної влади, і це, безумовно, сприятиме якісному науковому супроводу освітнього процесу, інформаційній та консультативній підтримці проведення науково-практичних заходів, які організовуються Вищою школою.

Голова Науково-експертної ради Лілія Гонюкова окреслила завдання та функції ради, зупинилася на організаційних засадах її діяльності та підкреслила важливість налагодження освітньо-наукових партнерських комунікацій для розвитку людського потенціалу управлінської сфери.

Члени ради поділилися власними ідеями та пропозиціями для розбудови основних векторів діяльності Вищої школи публічного управління як державного закладу післядипломної освіти, покликаної втілювати в життя нову філософію навчання публічних службовців.

У ході засідання було схвалено Положення про Науково-експертну раду та окреслено перспективи її роботи, зокрема, проведення у листопаді 2023 року конференції, присвяченої проблемам віртуального навчання та штучного інтелекту у сфері підвищення кваліфікації публічних службовців.

новини\анонси