РОЛЬ КЕРІВНИКА У ПОБУДОВІДОБРОЧЕСНОГО СЕРЕДОВИЩА ОРГАНІЗАЦІЇ

Повернутися
27.10 2023

26-27 жовтня у Вищій школі відбувся дводенний тренінг за програмою підвищення кваліфікації «Роль керівника у побудові доброчесного середовища організації».
Слід зазначити, що програму розроблено Вищою школою спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції в рамках реалізації Заходів з виконання Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки. Актуальність її впровадження продиктована Стратегією реформування державного управління України на 2022-2025 роки, де особлива увага спрямована на підвищення стандартів доброчесності в Україні.

Протягом двох днів 33 держслужбовці вищого корпусу державної служби підвищували рівень професійних компетентностей у сфері забезпечення доброчесності та ефективного функціонування системи запобігання корупції в організації.

Тренерами заходу виступили Голова Національного агентства з питань запобігання корупції агентства Олександр НОВІКОВ, керівник апарату НАЗК Ігор ХОХИЧ та керівник Управління просвітницької роботи та навчальних програм НАЗК Ірина ЧАГОВЕЦЬ, а також професор, доцент кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірина ГРИЩЕНКО.
Нагадаємо, що Вища школа публічного управління продовжує співпрацю з Національним агентством з питань запобігання корупції у сфері підвищення кваліфікації уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції за такими програмами:

  • професійна програма «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності»;
  • короткострокова програма «Організація роботи з декларування у державному органі»;
  • короткострокова програма «Впровадження професійного стандарту антикорупційної роботи в діяльність органів влади та органів місцевого самоврядування»;
  • короткострокова програма «Ключові функції професійного стандарту «Уповноважений з антикорупційної діяльності»».

Довідково
НАДС та Вища школа має тривалу та плідну співпрацю з програмою MATRA «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні», що реалізується
за підтримки МЗС Королівства Нідерландів та Гаазької академії місцевого самоврядування.
Проєкт «Сприяння доброчесності та належному врядуванню в Україні», в рамках якого реалізовано низку заходів, спільно з Гаазькою академією місцевого самоврядування впроваджується з 2017 року.

Цього року оновлено онлайн-курс з питань доброчесності в державному секторі та посібник «Сприяння розбудові принципів доброчесності та належного врядування. Роздуми та найкращі практики для державних установ».

Також розроблено та реалізовано спеціальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Тренінг для тренерів з питань сприяння доброчесності на державній службі». За результатами навчання сертифіковано 20 тренерів з питань доброчесності.

новини\анонси