Робоча зустріч із представниками Республіки Хорватія

Повернутися
04.03 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач взяла участь у робочій зустрічі НАДС із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцею Джамич та ректором Політехнічного університету міста Шибеник Любо Рунічем.

НАДС, Вища школа публічного управління та Політехнічний університет міста Шибеник (Республіка Хорватія) обговорили перспективи співпраці у рамках професійного навчання публічних службовців для організації переговорного процесу щодо вступу України до ЄС.

Урядом України на НАДС і Вищу школу покладено завдання по організації навчання публічних службовців, які забезпечують планування, координацію, проведення моніторингу та підготовку звітності щодо виконання зобов’язань України у сфері євроінтеграції.

Фахівці з координації євроінтеграції потребують навчання за темами, що стосуються законодавства та стандартів ЄС у відповідній сфері політики, переговорного процесу, розробки аналітичних документів та процесу наближення українського законодавства до права ЄС.

Вища школа має великий освітній потенціал та успішний досвід співробітництва з європейськими закладами освіти. Найближчим часом заплановано проведення міжнародного семінару «Організація переговорного процесу у ЄС: досвід закордонних країн» та започаткування міжнародного проєкту «Тренінговий хаб для українських публічних службовців з питань європейської інтеграції».

Додамо, що у 2023 році Вищою школою реалізовано 18 програм підвищення кваліфікації за напрямом «Європейська інтеграція». Також спільно з Фондом Ганнса Зайделя розроблено навчальну програму «Переговори з ЄС та динаміка прийняття рішень: практичний підхід».

новини\анонси