Робоча зустріч із представниками Офісу Ради Європи в Україні

Повернутися
01.12 2023

1 грудня 2023 року відбулася робоча зустріч директорки Вищої школи Юлії Лихач та заступника директора Сергія Селіванова із представниками проєкту «Сприяння гендерній рівності в Україні», який реалізується Офісом Ради Європи в Україні.

Під час зустрічі сторони обговорили мету та завдання проєкту, а також пропозиції щодо подальшої співпраці. Директорка Вищої школи зазначила, що гендерна політика є складовою державного управління у будь-якій сфері.

За 2023 рік у Вищій школі 782 публічних службовців підвищили кваліфікацію з питань гендерної рівності. Також був реалізований освітній проєкт Школа гендерного мейнстримінгу. То ж заклад зацікавлений у співпраці щодо розробки спільних навчальних програм та курсів з гендерної рівності для публічних службовців.

Зазначимо, що Проєкт «Сприяння гендерній рівності в Україні» зосереджений на трьох ключових аспектах: підвищенні обізнаності щодо європейських та міжнародних стандартів гендерної рівності серед публічних службовців, ЗМІ та громадськості; посиленні інституційних можливостей для просування гендерної рівності відповідно до стратегії та вдосконаленні інструментів, які допоможуть здійснити законодавчі та політичні кроки для сприяння гендерній рівності в Україні.

новини\анонси