Робоча зустріч із представниками Фонду Доктора Муквеге

Повернутися
07.03 2024

Про реалізацію заходів та об’єднання зусиль із розробки програм комплексної протидії та реагування на сексуальне насильство пов’язане з конфліктом йшлося під час зустрічі представників Вищої школи та Фонду Доктора Муквеге.

Зі сторони Вищої школи були присутні заступник директора Сергій Селіванов, керівниця Національного тренінгового центру з питань попередження та протидії гендерно зумовленому насильству Наталія Щербак, завідувачка Центру розвитку компетентностей у сфері прав людини, недискримінації та гендерної рівності Наталія Махінчук. Фонд Доктора Муквеге представляли програмні менеджерки з холістичної допомоги Сара Коллінс та Домінік Відале-Плаза.

Додамо, що сторони у рамках Меморандуму про співпрацю реалізують багато заходів. Зокрема, розроблення та реалізація програм підвищення кваліфікації, підготовка тренерів з питань СНПК. Так минулого року було розроблено програму з підготовки тренерів «Тренінгові технології навчання реагуванню на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим». За цією програмою під час проведення Літньої школи тренерської майстерності забезпечено підготовку 25 тренерів.

У планах на 2024 рік багато спільних ініціатив для підвищення рівня обізнаності публічних службовців про запобігання, виявлення і реагування на випадки СНПК, формування умінь із застосуванням комплексного інтегрованого підходу щодо належного реагування і навичок надання допомоги та захисту особам, постраждалим від СНПК.

новини\анонси