Реалізовано тренінговий проект «Сучасні iнструменти професійного розвитку державних службовців».

Повернутися
20.03 2023

У період з 13 березня до 17 березня 2023 року Вищою школою публічного управління спільно з НАДС за підтримки Фонду Ганнса Зайделя (Hanns Seidel Stiftung Ukraine) в Україні та проєкту «Європейський союз за ґендерну рівність: Служба допомоги реформам» було реалізовано тренінговий проект «Сучасні інструменти професійного розвитку державних службовців».

Пройшли навчанння 50 державних службовців категорії «Б» та «В», які опанували практичні навички побудови тренінгів та основ тренінгової діяльності, використання інтерактивних методик навчання, основ розробки дизайну тренінгових програм. Набули знань, щодо інноваційних підходів професійного розвитку державних службовців, законодавчого та інституційного забезпечення професійного розвитку державних службовців, ключових понять сучасної концепції «Citizenship education».

Разом з командою висококваліфікованих тренерів учасники тренінгового проекту змогли отримати всебічні знання та практичний досвід, які допоможуть реалізувати себе у якості внутрішнього тренера для своєї установи, так і в системі професійного навчання публічних службовців загалом.

новини\анонси