Реалізація спільних ініціатив з проєктом USAID «ГОВЕРЛА»

Повернутися
23.02 2024

Співпрацю у впровадженні Закону України про службу в органах місцевого самоврядування та професійне навчання посадових осіб ОМС обговорили під час робочої зустрічі  Голова НАДС Наталія Алюшина, директорка Вищої школи Юлія Лихач з представниками Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрахамом та Галиною Семенець.

Представники Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» висловили готовність долучитися до реалізації ініціатив Дорожньої карти впровадження закону №3077 “Про службу в органах місцевого самоврядування”, зокрема, до підготовки підзаконних актів та методичних рекомендацій щодо практичного застосування процедур, передбачених Законом; професійної підготовки службовців місцевого самоврядування; масштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії.

У співпраці з Вищою школою публічного управління буде розроблено та сертифіковано нові програми професійного навчання у сфері публічної служби.  Також запланована організація та проведення «Школи мерів» для підготовки чинних міських голів та кандидатів разом з командами до управління містами із системним стратегічним підходом, відкритою публічною політикою та принципами належного врядування.

Сторони обговорили можливості розроблення, забезпечення функціонування та адміністрування Інтерактивного онлайн коментаря (сайту) щодо реалізації та впровадження Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та методичних рекомендацій з питань стажування молоді на посадах в ОМС. Також запланували проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів з питань доброчесності та ролі публічних службовців у відновленні України тощо.

новини\анонси