Протидія кіберзагрозам. Підсумки навчання

Повернутися
08.02 2024

У Вищій школі завершилося навчання для держслужбовців категорії «Б» та «В» за короткостроковою програмою «Протидія кіберзагрозам».

Метою програми є підвищення рівня професійної компетентності державних службовців щодо реалізації організаційних та правових заходів протидії кіберзагрозам, посилення стійкості протидії кібератакам та усунення появи ризиків загроз безпеки в інформаційній сфері.

Протягом двох днів слухачі працювали із тренером — Анастасією Кондрико, кандидатом наук із соціальних комунікацій, директоркою Центру медіааналітики «Cyber Media Track», головою ГО «Синергія аналітиків України».

Головні теми, що розглянули учасники навчання державне управління інформаційною безпекою України, система управління протидією кіберзагрозам, вітчизняна практика протидії кіберзагрозам та напрями її вдосконалення.

Підвищення кваліфікації держслужбовців за цією програмою дає можливість публічним службовцям отримати знання про актуальні кіберзагрози, методи їхнього виявлення та реагування, навички аналізу кіберінцидентів та реагування на них. Окрім цього — використовувати різні інструменти та методи для захисту інформаційних систем та даних.

новини\анонси