Протидія домашньому насильству: тренінг для тренерів 

Повернутися
02.10 2023

2 жовтня у Вищій школі публічного управління розпочався триденний тренінг для тренерів (ТоТ) з питань протидії домашньому насильству.

Захід реалізується Національним тренінговим центром з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому і домашньому насильству Вищої школи за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Під час тренінгу кваліфіковані експерти нададуть можливість учасникам удосконалити тренерські навички щодо норм міжнародного та національного законодавства, основних інструментів, форм і видів надання допомоги постраждалим особам та розробки й реалізації програм підвищення кваліфікації з питань попередження та протидії домашньому насильству.

Після успішного проходження програми навчання та отримання сертифіката учасники будуть занесені в базу даних тренерів Вищої школи та будуть залученими до процесу впровадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 

Довідково
Національний тренінговий центр з питань протидії гендерно зумовленому та домашньому насильству був створений з метою виконання Меморандуму про співпрацю між Вищою школою публічного управління та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні для забезпечення цілісного гнучкого освітнього процесу, що сприятиме професійному розвитку та підвищенню кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання випадків домашнього насильства та надання підтримки постраждалим.

новини\анонси