Продовжується навчання для вищого корпусу держслужбовців

Повернутися
25.03 2024

Одним із завдань програми Школи підготовки стратегів є формування ключових компетентностей вищого корпусу держслужбовців для стратегічного планування розвитку та відновлення України. Важливим у цьому напрямі є стратегія особистісного розвитку, про яку йшлося 25 березня під час четвертого навчального модуля освітнього проєкту.

Зі слухачами працювала експертка з організаційних трансформацій та лідерства Наталія Кадя.
Учасники розглянули структуру особистості, механізм впливу способу мислення на життя за концепцією Керола Двека «Growth Mindset», а також обговорили основи емоційної компетентності.
Практична робота  в групах з тренером проєкту SURGe включала аналіз типів мислення і їхнього впливу на результати у вправах «Пояснення-констатація» та «Карта емоцій».

Нагадаємо, що учасниками цьогорічної Школи підготовки стратегів стали 20 держслужбовців, вперше призначених на посади державної служби категорії «А». Це представники топменеджменту Державної міграційної служби України, Національної служби здоров’я України, Державної інспекції архітектури та містобудування України, Центрально виборчої комісії, Державного агентства резерву України, Державної архівної служби України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної казначейської служби України, Вищої ради правосуддя, Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Апарату Верховного Суду.

новини\анонси