14 вересня відбулася презентація курсу Соціальний діалог та трудові відносини.
Зазначимо, що курс розроблено Проєктом «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що реалізується за фінансування Міністерства закордонних справ Данії у співпраці з Міжнародним навчальним центром МОП у м. Турин, НАДС, Вищою школою та Національною тристоронньою соціально-економічною радою.
Національне агентство України з питань державної школи спільно з Вищою школою публічного управління працюють над тим, щоб державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування опановували сучасні ідеї, цінності, принципи соціального діалогу. У цьому році в партнерстві з Профспілкою працівників державних установ України розроблені дві окремі програми для державних службовців категорії «А» та державних службовців категорії «Б» за темою «Соціальний діалог як механізм публічного управління в умовах війни, повоєнного відновлення та набуття Україною членства в ЄС».
Також успішною була робота секції «Імплементація європейських стандартів соціального діалогу як механізму відновлення та розвитку України як сильної європейської країни» на організованій за міжнародною участю науково-практичній конференції «Європейські орієнтири публічного управління», що відбулася в травні в рамках Тижня Європи.
Співпраця з Профспілкою працівників державних установ України та Аналітично-консалтинговим центром публічного врядування і права в проведенні цієї секції мала продовження. І невдовзі побачить світ монографія за результатами конференції, розділ якої присвячено саме проблематиці соціального діалогу.
До слова, навчальний курс Соціальний діалог та трудові відносини розміщено на сайті Вищої школи публічного управління у вільному доступі.
Детальніше: https://bit.ly/48ihkrx