Представники Вищої школи взяли участь у навчанні з моніторингу та погодження деталізованих заходів в ІТ системі PROJECTua

Повернутися
15.09 2023

Вища школа публічного управління активно долучається до користувачів, що в роботі застосовують IT-інструменти PROJECT UA для стратегічного планування, моніторингу та оцінки. Запроваджені на держслужбі інструменти управління, орієнтованого на результат (Results-Based Management) вже є частиною менеджменту багатьох державних інституцій (Мінвідновлення, Офіс Уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності, НАДС та ін.).

На базі Вищої школи вже організовано професійне навчання державних службовців з питань стратегічного планування за методологією RBM в рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації «Управління, орієнтоване на результат».

Під час навчання з моніторингу та погодження деталізованих заходів в ІТ системі PROJECT UA, яке відбулося в НАДС 14 вересня, експерти проєкту SURGe наочно продемонстрували можливості інформаційно-аналітичної системи PROJECT UA. Зокрема, вперше у НАДС здійснили переведення в моніторинг та погодження деталізованих заходів Стратегічного плану Агентства в ІТ системі, показали, як переводити деталізовані заходи на погодження, як і ким саме здійснюється погодження тощо.

Участь в навчанні взяли понад 40 державних службовців, які зацікавлені у швидкому опануванні IT-інструменту PROJECT UA. Адже незабаром практики стратегічного планування на основі принципів управління, орієнтованого на результат (RBM), будуть запроваджені у всьому державному секторі.

новини\анонси