Підвищуємо рівень професійних компетентностей з державної мови разом

Повернутися
05.12 2023

Викладачі Центру підвищення професійних компетентностей з державної мови Вищої школи розробили посібники для слухачів, державних службовців, ділових осіб та усіх, хто цікавиться правилами оформлення ділових паперів і прагне підвищити рівень мовної культури. Посібники викладені на офіційному сайті Вищої школи у вільному доступі https://hs.gov.ua/posibniki/

Посібник «Складання службових листів у сфері управління» пропонує традиційні й нетрадиційні поради і принципи, завдяки яким можна значно покращити рівень укладання ділової кореспонденції у сфері управління, відповідно до етикетних норм, правил мовної грамотності та вимог нормативних документів щодо оформлення службових листів. Увагу читачів не обтяжують надлишком теоретичного матеріалу – натомість орієнтують на практичне застосування знань, отриманих у результаті опрацювання запропонованого матеріалу.

У посібнику «Організаційно-розпорядчі документи» розглядаються особливості писемного ділового мовлення, реквізити та правила оформлення документів. Наводяться приклади текстів ділових паперів для редагування.

новини\анонси