Підвищення кваліфікації з питань щодо нових засад здійснення адміністративної процедури

Повернутися
28.11 2023

У 2023 році Вищою школою та проєктом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) реалізовано ряд заходів.

Зокрема, розроблено загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Загальна адміністративна процедура» та спеціальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Використання тренінгових технологій під час організації навчання щодо нових засад здійснення адміністративної процедури». Навчання проводилося для держслужбовців категорій «Б», «В» та посадових осіб місцевого самоврядування.

За цими програмами кваліфікацію підвищили 694 держслужбовці органів виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізацію державної правової політики з питань надання адміністративних послуг, інспекційної діяльності, а також державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють у сферах надання адміністративних послуг та інспекційної діяльності, в інших сферах публічного адміністрування і мають намір передавати отримані знання ширшому колу інших працівників.

Нагадаємо, Закон України «Про адміністративну процедуру» набирає чинності 15 грудня 2023 року та запроваджує загальні правила взаємодії держави з громадянами й бізнесом, які працюють у майже всіх державах-членах Європейського Союзу.

То ж у спільних планах Вищої школи та EU4PAR продовження співпраці у створенні освітнього контенту та актуальних програм, що забезпечуватимуть потреби професійного розвитку різних цільових аудиторій.

новини\анонси