Підвищуємо емоційну стійкість разом

Повернутися
02.08 2023

Вища школа публічного управління започаткувала Всеукраїнський освітній марафон «Емоційна стійкість публічного службовця». Проєкт було реалізовано спільно з НАДС та за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні


Кваліфіковані фахівці провели шість онлайн-занять для ознайомлення з корисною інформацією та ефективними практиками, спрямованими на розуміння власних емоцій, розвиток емоційного інтелекту, підтримку емоційної стійкості, зниження рівня тривожності, мобілізацію почуття внутрішньої опори, оволодіння превентивними методами психологічної допомоги та підтримки для попередження хронічного стресу.


Працівники Вищої школи. навчилися цим найпростішим методикам і поділилися своїми навичками з усіма, кому це цікаво.


Короткі відео із вправами, що запобігають стресу і хвилюванню, можна переглянути тут
https://bit.ly/454J8x0


Також за результатами марафону підготовано практичний порадник «Антистресова скарбничка», що допомагає контролювати емоції та уникати стресу.
https://bit.ly/3OAA9OH


Емоційна стійкість дозволяє заспокоїти свій розум після зіткнення з негативним досвідом. Це внутрішня мотивація, внутрішня сила, за допомогою якої ми можемо впоратися з усіма негативними сторонами життя.


То ж діліться корисними порадами з колегами, рідними та друзями, прокачуйте «емоційні м’язи», щоб ефективно реагувати на виклики, спричинені війною.

новини\анонси