Підвищення кваліфікації «Загальна адміністративна процедура»

Повернутися
07.11 2023

 У Вищій школі завершився черговий етап навчання за програмою «Загальна адміністративна процедура».

19 держслужбовців Міністерства економіки України успішно підвищили рівень професійних компетенцій щодо нових засад здійснення адміністративної процедури та дотримання прав людини й протидії дискримінації.

Партнером програми є проєкт ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR).

Зазначимо, що Вищою школою та проєктом EU4PAR також реалізовано ряд заходів. Зокрема, було здійснено підготовку та сертифіковано 34 тренерів із загальної адміністративної процедури, 12 з яких є держслужбовцями та посадовими особами місцевого самоврядування. Тренери забезпечуватимуть навчання як у закладах освіти, так і в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, у період з лютого по червень 2023 року на базі Вищої школи публічного управління за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Загальна адміністративна процедура» навчання пройшли 639 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з 23 регіонів України.

Співпрацю з проєктом EU4PAR щодо професійного навчання публічних службовців з питань загальної адміністративної процедури й надалі буде продовжено.

новини\анонси