Підвищення кваліфікації за напрямом стратегічні комунікації та європейська інтеграція

Повернутися
15.09 2023

З 11 по 15 вересня 48 слухачів підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Комунікація євроінтеграції: процес створення комунікаційної стратегії та плану заходів».

Метою програми є формування системи знань щодо комунікаційних завдань уряду у сфері європейської інтеграції та Угоди про асоціацію, планування комунікаційної стратегії та навичок створення планів заходів на її основі.

До навчання долучилися державні службовці категорій «Б» та «В», які беруть участь у реалізації  Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України.

Тренерами навчання стали Іветта Делікатна, ключовий експерт з комунікацій проєкту Association4You, та Ірина Субота, аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

До слова, саме Проєкт ЄС в Україні «Association4You» є партнером цієї програми.

Учасники обговорили поточний контекст євроінтеграції України, ключові комунікаційні показники євроінтеграції, здійснили картування стейкхолдерів та сегментацію цільових груп.

Детально зупинилися на ризиках втілення стратегії, наративах російської пропаганди щодо євроінтеграції й способах протистояння. Також окрім іншого розглянули програми залучення стейкхолдерів та індикатори вимірювання ефективності.

новини\анонси