Підвищення кваліфікації з питань європейської інтеграції

Повернутися
06.11 2023

З 6 жовтня у Вищій школі публічного управління стартував навчальний курс “Переговори з ЄС та динаміка прийняття рішень: практичний підхід (інтерактивні імітаційні вправи за методом спільноти та вправи з міжнародного реагування на кризи)”.

Курс, розроблений Вищою школою, містить теорію та симуляційні вправи. Це дозволить учасникам краще розуміти алгоритм прийняття рішень в ЄС. Підвищити кваліфікацію мають можливість представники органів державної влади до сфери компетенції яких відносяться питання співпраці з ЄС. Тренером виступив Алехандро Рібо Лабастіда – професор Коледжу Європи та Європейської Дипломатичної Академії. Майже 20 років професор здійснював симуляції переговорів ЄС з питань співтовариства і реагування ЄС на міжнародні безпекові кризи. Значна частина його курсів спрямована на розвиток потенціалу державної служби та на підготовку країн-кандидатів до вступу в ЄС. Протягом тижня слухачі покращуватимуть професійні знання у сфері євроінтеграції, наближення законодавства України до права ЄС, а також щодо стандартів ЄС у відповідній сфері тощо.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати про проходження курсу обсягом 1 кредит ЄКТС. Зазначимо, що навчання організовано СКМУ за підтримки НАДС і Фонду Ганнса Зайделя (Hanns-Seidel-Stiftung).

новини\анонси