Підсумкове засідання Науково-експертної ради

Повернутися
15.12 2023

15 грудня відбулося підсумкове у 2023 році засідання Науково-експертної ради Вищої школи публічного управління.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач представила нового голову Науково-експертної ради – Наталію Щербак, доктора наук з державного управління, керівницю Національного тренінгового центру з питань запобігання та протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

«Це велика честь і відповідальність – бути головою консультативно-дорадчого органу, діяльність якого стосується науково-експертного забезпечення підвищення кваліфікації публічних службовців, – сказала Наталія Щербак. – Наше завдання спільними зусиллями наблизити освітні послуги, що надаються публічним службовцям у процесі підвищення кваліфікації, до потреб сьогодення».

Директорка Юлія Лихач детально зупинилася на науковому та методичному супроводі освітнього процесу у Вищій школі у 2023 році. Зокрема, йшлося про підготовку монографії «Європейські орієнтири публічного управління» за результатами проведення науково-практичної конференції та створення для поглиблення знань з персоніфікованої історії націє- та державотворення в Україні освітнього серіалу з 10 серій для використання в програмах підвищення кваліфікації публічних службовців. Також директорка розповіла про науково-комунікативні заходи, подякувала за активну позицію й змістовну наповненість проведених заходів та висловила сподівання на продовження співпраці з партнерами-організаторами.

Зазначимо, що для посилення практичної складової навчально-методичного та наукового забезпечення підвищення кваліфікації публічних службовців Науково-експертна рада поповнилася новими членами. До її складу увійшли Марина Канавець, директорка Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, та Наталія Шамрай, Голова Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Члени Науково-експертної ради розглянули питання про діяльність та виконання плану роботи, а також проведення опитувань для наукового супроводу освітнього процесу. Окрім іншого учасники зібрання затвердили схвалили Глосарій мовознавчих термінів і понять, розроблений Центром підвищення професійних компетентностей з державної мови.

новини\анонси