Підписано меморандум з Державним науково-дослідним інститутом технологій кібербезпеки та захисту інформації

Повернутися
07.06 2023

7 червня 2023 року директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач та начальник Державного науково-дослідного інституту технологій кібербезпеки та захисту інформації Володимир Козак підписали Меморандум про співпрацю. Документ засвідчує наміри сторін щодо співпраці у сфері кібербезпеки та захисту інформації.

У рамках домовленостей передбачається налагодження співробітництва між сторонами з питань експертної підтримки, реалізації науково-практичних проєктів, проведення інформаційних та науково-навчальних заходів, розроблення програм підвищення кваліфікації та матеріалів для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань кібербезпеки та захисту інформації.

Додатково:
Вища школа публічного управління утворена наказом Національного агентства України з питань державної служби як заклад післядипломної освіти з метою надання освітніх послуг в частині професійного розвитку та підвищення кваліфікації публічних службовців – осіб, які займають політичні посади, державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.

Державний науково-дослідний інституту технологій кібербезпеки та захисту інформації утворено відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2006 року № 544-р «Про утворення Державного науково-дослідного інституту спеціального зв’язку та захисту інформації» та перейменовано наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 12 вересня 2019 року № 484 «Про перейменування» у Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації. Метою діяльності Інституту є реалізація науково-технічних завдань у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, розробка і впровадження новітніх технологій кібербезпеки, захисту державних інформаційних ресурсів та інформації, виконання завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту.

новини\анонси