Підписано Меморандум про співпрацю між Вищою школою і Національним лісотехнічним університетом України

Повернутися
20.04 2023

Директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач та перший проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Сушинський підписали Меморандум про співпрацю. Документ засвідчує наміри закладів освіти щодо співпраці у сферах професійного розвитку і обміну знаннями державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 

Сторони співпрацюватимуть у питаннях експертної підтримки, реалізації дослідницьких проєктів, проведення інформаційних заходів, розроблення програм підвищення кваліфікації та освітніх матеріалів для публічних службовців, у тому числі і з питань державної політики у сфері зміни клімату, землекористування, земельних і природних ресурсів.

Додатково:

Вища школа публічного управління утворена наказом Національного агентства України з питань державної служби як заклад післядипломної освіти з метою надання освітніх послуг в частині професійного розвитку та підвищення кваліфікації публічних службовців – осіб, які займають політичні посади, державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.Націона́льний лісотехні́чний університе́т Украї́ни — заклад вищої освіти у Львові, розташований у місцевості Новий Світ. В університеті навчається понад 5000 студентів. На 32 кафедрах працюють понад 370 кваліфікованих викладачів. Університетом розроблено 15 державних стандартів освіти лісотехнічного профілю, у яких закладено принципово нові елементи сучасної дидактики — екологізацію освіти.

новини\анонси