8 лютого відбулося укладення Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнською Асоціацією ОТГ, Національним агентством України з питань державної служби та Вищою школою публічного управління.
Документ підписали голова Асоціації ОТГ Олександр Корінний, Голова НАДС Наталія Алюшина та директорка Вищої школи Юлія Лихач.
Мета полягає в спільній реалізації проєктів та ініціатив, спрямованих на посилення інституційної спроможності, професійний розвиток посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.
До слова, Вища школа активно співпрацює з Асоціацією, тому підписання меморандуму лише посилить спільну роботу з професійного навчання представників ОМС. Йдеться про успішно реалізований освітній проєкт «Школа підготовки старост», у якому підвищили професійні компетентності понад 600 посадових осіб місцевого самоврядування з 242 громад. Також уже розпочали навчання у Міжнародній школі проєктного менеджменту та грантрайтингу “BoostPro” майже 400 представників ОМС з різних громад.
Основними напрямами співробітництва, визначеними меморандумом є здійснення заходів та реалізація ініціатив, спрямованих на зміцнення інституційної спроможності ОМС, удосконалення та розвиток системи професійного навчання, реалізація спільних проєктів, розроблення навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації, експертна та консультативна допомога та обмін досвідом та інформацією тощо.