Підписано Договір про партнерство та співпрацю між Вищою школою і Київським національним університетом імені Тараса Шевченка

Повернутися
19.05 2023

18 травня 2023 року директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач та ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали договір про партнерство та співпрацю.

Як зазначила Юлія Лихач: «Підписання меморандуму започаткує налагодження співробітництва між закладами освіти з метою реалізації спільних освітніх проєктів, направлених на удосконалення професійної компетентності публічних службовців відповідно до кращих європейських практик».

Додатково:

Вища школа публічного управління утворена наказом Національного агентства України з питань державної служби як заклад післядипломної освіти з метою надання освітніх послуг в частині професійного розвитку та підвищення кваліфікації публічних службовців – осіб, які займають політичні посади, державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад. 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка сьогодні — це класичний університет дослідницького типу, провідний сучасний науково-навчальний центр України. Здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями “Молодший спеціаліст”, “Бакалавр”, “Магістр” та кадрів вищої кваліфікації в аспірантурі та докторантурі. Київський університет підтримує широкі міжнародні зв’язки з університетами зі всього світу. На сьогоднішній день університет має двосторонні партнерські угоди з 227 зарубіжними освітніми та науковими закладами з 57 країн світу.

новини\анонси