Підписано меморандум про співпрацю Вищої школи та Цeнтру протидії дезінформації

Повернутися
19.04 2023

19 квітня 2023 року Вища школа публічного управління та Центр протидії дезінформації підписали договір про партнерство та співпрацю.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач та виконуючий обов’язки керівника Центру протидії дезінформації Андрій Шаповалов обговорили питання спільної експертної розробки навчально-методичного та наукового забезпечення підвищення кваліфікації публічних службовців, зокрема з питань протидії дезінформації на деокупованих територіях тощо.

У рамках домовленостей передбачається налагодження співробітництва між сторонами з питань реалізації науково-практичних проєктів і програм, проведення комунікаційних та науково-навчальних заходів. Партнерство між сторонами стане більш концептуальним і щодо обміну досвідом та видання матеріалів аналітичного й інформаційного характеру з метою поширення нових ідей та кращих практик з питань державного управління та державної служби, професійного розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, голів місцевих державних адміністрацій, депутатів місцевих рад.

новини\анонси