Підготовлено посібник з питань доброчесності та належного врядування

Повернутися
09.10 2023

Вища школа публічного управління має плідну співпрацю з проєктом MATRA «Належне врядування та доброчесність у публічному секторі в Україні», що реалізується за підтримки МЗС Королівства Нідерландів та Гаазької академії місцевого самоврядування.

Кращі практики результатів цієї співпраці відображено в оновленому посібнику «Сприяння розбудові принципів доброчесності та належного врядування. Роздуми та найкращі практики для державних установ”. У ньому йдеться про важливість доброчесності для державних організацій і установ та містяться практичні інструменти з розбудови доброчесності в рамках публічного сектору. Більше того посібник містить роздуми та міркування про зусилля України у галузі доброчесності та належного врядування та відображає найкращі практики проєкту.

Також результатом партнерства є реалізація програм підвищення кваліфікації з питань впровадження політики доброчесності у публічному секторі, підготовка 20 тренерів з питань сприяння доброчесності на державній службі та оновлення онлайн курсу «Доброчесність державного службовця під час виконання службових повноважень».

За словами директорки Вищої школи Юлії Лихач, доброчесність є системним елементом усіх навчальних програм і досвід наших міжнародних колег, проєктів, шкіл державного управління, є дуже важливим. «Сподіваємося, що наша співпраця у поширення цінностей публічної доброчесності буде і надалі плідною, а її результатом стануть нові навчальні програми та онлайн курси».

новини\анонси