Підготовка тренерів з питань європейської інтеграції

Повернутися
13.11 2023

 У Вищій школі завершилося навчання за новою програмою «Використання тренінгових технологій під час організації навчання з питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС».

Зазначимо, що програма здійснювалася у три етапи у жовтні-листопаді 2023 року та була розрахована на держслужбовців категорії «Б» та «В»; посадових осіб місцевого самоврядування;  працівників закладів післядипломної освіти, навчальних і наукових закладів, установ та організацій, у тому числі що здійснюють підвищення кваліфікації публічних службовців.

Учасники підвищили рівень професійних компетентностей із питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС, ознайомилися з інституційними механізмами адаптації права України до права ЄС та практикою координації процесу адаптації законодавства до норм ЄС. А також отримали навички підготовки та проведення тренінгів з питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС і застосування інтерактивних методів навчання у контексті відповідної тематики.

Надалі вони зможуть проводити тренінги для держслужбовців, до повноважень яких належать питання європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС.  

Нагадаємо, що програма підвищення кваліфікації реалізувалася Вищою школою за підтримки Служби передачі знань Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), проєкт «Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна – ЄС», Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

новини\анонси