Перших 100 осіб склали іспит у Вищій школі на рівень володіння державною мовою

Повернутися
06.10 2023

За інформацією Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, що функціонує у складі Вищої школи публічного управління при НАДС, серед цих 100 осіб 65 жінок та 35 чоловіків.

Такі іспити проводяться у Центр оцінювання з 4 вересня щотижня  щовівторка і щочетверга, відколи Національна комісія зі стандартів державної мови (НКСДМ) визначила Вищу школу публічного управління одним з офіційних майданчиків для визначення рівня володіння державною мовою.

Нагадаємо, що уся інформація щодо реєстрації та складання іспиту є на офіційному сайті Вищої школи у відповідному розділі https://hs.gov.ua/ispit-na-viznachennya-rivnya-volodinnya-derzhavnoyu-movoyu/

Зауважимо, що Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад держслужби облаштований усім необхідним технічним оснащенням для проведення незалежного тестування, конкурсів, іспитів тощо. Мова йде, зокрема, про  дотримання стандартів безбар’єрності та забезпечення рівних можливостей.  

Також Центр є майданчиком для проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), інших заходів. Протягом 2023 року в Центрі оцінювання проводились конкурси на зайняття вакантних посад в АРМА, ВАКС, Секретаріаті КМУ.

новини\анонси