Онлайн марафон для ОМС: навчання триває

Повернутися
05.10 2023

5 жовтня у Вищій школі публічного управління відбулося навчання за черговими модулями освітнього онлайн марафону «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування». Слухачі мали нагоду поспілкуватися відразу з двома спікерами. 

Про напрямки взаємодії представників ОМС та представників системи надання безоплатної правничої допомоги в частині посилення правової спроможності громад розповіла Марина Лугиня, начальницею відділу розвитку партнерської взаємодії Управління зовнішніх зв’язків Координаційний центр з надання правової допомоги, кандидаткою наук з державного управління.

Яким чином забезпечується надання соціальних послуг на рівні громади учасники навчання обговорили із Міленою Кравченко, професоркою кафедри публічного управління та адміністрування Національного авіаційного університету, доктора наук з державного управління.

У рамках четвертого та п’ятого модулів онлайн марафону слухачі розглянули організаційні та правові засади надання соціальних послуг; роботу з внутрішньо переміщеними особами; безбар’єрність та інклюзивність в умовах війни.

Детально зупинилися також на системі надання безоплатної правничої допомоги та порядку забезпечення доступу громадян до отримання послуг такої допомоги.

Нагадуємо, проєкт реалізовується Вищою школою публічного управління спільно з НАДС,

Асоціацією малих міст України та Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг.

новини\анонси