Новий освітній серіал для старост незабаром вийде у Вищій школі

Повернутися
06.06 2024

Вища школа спільно з програмою «U-LEAD з Європою» завершують роботу над освітнім серіалом, який є частиною проєкту «Школа підготовки старост». Цей серіал має на меті надати старостам громад України актуальну інформацію та знання, необхідні для ефективного виконання їхніх повноважень в умовах сьогодення.

Зазначимо, що проєкт «Школа підготовки старост» був започаткований 2024 року Вищою школою. 370 старост із 242 громад України уже пройшли навчання за цією програмою.

За результатами реалізації проєкту й виникла ідея створення освітнього серіалу. Автори задуму прагнули надати старостам доступ до актуальної інформації та знань з широкого кола питань, що стосуються їхньої роботи, доповнити та поглибити знання, отримані під час навчання, сприяти обміну досвідом та кращими практиками між старостами з різних громад.

Серіал складається із шести модулів, які стосуються законодавчого регулювання діяльності та повноважень старост, соціальних питань, взаємодії й комунікації, ЕКО технологій, енергетичного розвитку громад та громадської безпеки тощо.

Відеостудія Вищої школи стала майданчиком для зйомок, а спікерами виступили авторитетні особистості, справжні майстри своєї справи.

Серії освітнього серіалу будуть використані також у підготовці онлайн-курсу «Школа старост», який буде розміщений на освітній платформі Вищої школи.

То ж очікуйте анонсу та презентації серіалу.

новини\анонси