Новий модуль у «Школі старост»

Повернутися
06.02 2024

У Вищій школі продовжується навчання за освітнім проєктом для представників ОМС, старост. 6 лютого учасники опанували новий модуль «Ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, застосування енергоощадних технологій, енергетичний розвиток громад».

Питання ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, альтернативних видів палива та впровадження енергоефективних заходів є одним з найважливіших питань для кожної громади. Значне зростання цін на газ, електроенергію, вугілля та інші види палива, зношеність та застарілість обладнання, інженерних мереж зумовлюють пошук нових підходів до розв’язання проблеми.
Саме ці питання слухачі «Школи старост» обговорювали з Олексієм Корчмітом, Головою Української асоціації Енергосервісних компаній, експертом проєкту Програми розвитку ООН в Україні, PhD.

Учасники детально зупинилися на нормативно-правовому забезпеченні державної політики у сфері енергоефективності, впровадження систем енергетичного менеджменту та комплексному підході для покращення енергоефективності на рівні територіальної громади.

Крім цього розглянули розробку місцевих програм енергоефективності, можливості та практики використання відновлювальних джерел енергії.

Нагадаємо, що реалізація освітнього проєкту відбувається спільно з НАДС, Всеукраїнською асоціацією об’єднаних територіальних громад та за підтримки програми «U-LEAD з Європою», а реалізація цього модуля відбулася за інформаційної підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні.
«Школа підготовки старост» — унікальна платформа, де учасники із 242 громад мають можливість не лише підвищити свої професійні компетентності, а і подискутувати, поділитися досвідом та ідеями впровадження ініціатив, проєктів, налагодити співпрацю з іншими громадами та спільнотами.

новини\анонси