Навчання з проєктного менеджменту для ОМС

Повернутися
06.02 2024

Понад 300 представників органів місцевого самоврядування з різних громад 6 лютого розпочали навчання у Міжнародній школі проєктного менеджменту та грантрайтингу “BoostPro”.
Організаторами Школи є Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», Національне агентство України з питань державної служби, Вища школа публічного управління, Національне агентство з питань запобігання корупції, ТОВ «БУСТЕРС КОНСАЛТИНГ ГРУП».

З початком навчання учасників привітали Тарас Добрівський, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад», Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби, Юлія Лихач, директорка Вищої школи публічного управління, Ірина Чаговець, керівниця Офісу доброчесності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Вміння залучати інвестиції для розвитку і впроваджувати проєкти є запорукою життєстійкості громад, а сильні, самодостатні територіальні громади є важливим чинником стійкості країни.
Навчальний курс, який триватиме протягом лютого-березня, має на меті ознайомити представників ОМС із забезпеченням грантових коштів для проєктних ініціатив із залученням міжнародних експертів. Особлива увага приділятиметься залученню учасників до написання грантових заявок та навчанню методів проєктного менеджменту, адаптованим для різних цільових груп.

Формат Школи передбачає поєднання теоретичних та практичних занять – вступне заняття та 12 зустрічей, де крок за кроком учасники пройдуть від аналізу проблем до формалізації основних частин проєктної заявки, консультування, покрокова розробка концептів, робота з домашніми завданнями та менторинг кращих концептів.

У першому модулі слухачі разом із тренером Миколою Смолінським, президентом Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), розглянули проєктний підхід та його кореляція з візією, місією та стратегією організації/громади, типи фінансових інструментів, як працює система доступу до дотаційних ресурсів, види та типи донорів, а також основні інформаційні майданчики та доступ до них.

Впровадження комплексної навчальної програми дасть можливість представникам органів місцевого самоврядування не лише вдосконалити свої навички у сфері грантрайтингу та управління проєктами, а й отримати сертифікати відповідно до критеріїв академічної доброчесності, запроваджених НАДС.

новини\анонси