Навчально-методична рада Вищої школи

Повернутися
26.12 2023

26 грудня відбулося 12 засідання Навчально-методичної ради Вищої школи. Основне питання, яке виносилося на розгляд – звіти про стан виконання Плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування у Вищій школі у 2023 році.
Керівники Центрів доповіли про результати роботи за напрямами діяльності.
Окрім цього, на затвердження були винесені короткострокові та загальні спеціальні програми підвищення кваліфікації, які реалізовуватимуться в наступному році.

Члени науково-методичної ради обговорили доповіді, висловили свої пропозиції, спрямовані на підвищення якості підвищення кваліфікації публічних службовців та забезпечення відповідного рівня професійної компетентності.

Підсумовуючи Голова Навчально-методичної ради, заступник Директора Вищої школи Сергій Селіванов зазначив, що протягом року на засіданнях було розглянуто та затверджено 120 програм підвищення кваліфікації. Подякував за професійність, слушні пропозиції та активну позицію членів Навчально-методичної ради та привітав усіх із прийдешніми святами.

На першому у новому році засіданні Навчально-методична рада запланувала відзвітувати про діяльність у 2023, презентувати детальний звіт про засідання та розглянуті питання, а також затвердити план роботи на 2024 рік.

новини\анонси