Налагоджуємо співпрацю

Повернутися
02.04 2024

Вища школа, в особі директора Юлії Лихач, та Громадська організація «Союз експертів по боротьбі з корупцією» (ГО «UA Experts»), в особі голови Сергія Ніжинського, підписали Меморандум про партнерство та співпрацю.

Документом визначено проведення спільних заходів, моніторинг проблемних питань з державного управління та державної служби, професійного розвитку публічних службовців та формування пропозицій щодо їх вирішення, наукові дослідження, поширення нових ідей та кращих практик,
Сторони зобов’язалися поєднувати зусилля задля всеосяжного реагування на різні види насильства, забезпечувати поєднання теоретичних знань і практичних навичок під час підготовки фахівців, які працюватимуть у цій сфері.

Зазначимо, що Вища школа вибудувала системну роботу щодо протидії насильству, в тому числі пов’язаному з конфліктом. На базі Вищої школи діє Національний тренінговий центр із питань запобігання і протидії домашньому насильству, гендерно зумовленому насильству, у фокусі уваги якого є питання СНПК. ГО «UA Experts» – це команда експертів, науковців, практиків, миротворців, що більше як 10 років здійснює активну правозахисну, соціальну та дослідницьку діяльність.

Об’єднання знань та досвіду обох організацій може допомогти у подоланні проблеми насильства в Україні. Співпраця Вищої школи та ГО «UA Experts» може дати значний синергетичний ефект у розробці й реалізації програм підвищення кваліфікації публічних службовців, підготовки тренерів з питань СНПК тощо.

новини\анонси