Налагодження співпраці з представниками інтересів ОМС

Повернутися
17.01 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач взяла участь у робочій зустрічі НАДС із представниками проєктного офісу Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад» — директоркою Тетяною Нехайчук та проєктною менеджеркою Любов’ю Короп.

Під час зустрічі було обговорено можливості співробітництва між НАДС, Вищою школою публічного управління та проєктним офісом в рамках навчальної програми для представників ОМС.
У планах поєднання теорії й практичних кейсів, коворкінгів, майстеркласів, організація ком’юніті з представників менеджменту, донорів, ОМС і органів державної влади. До викладання будуть залучатися українські й міжнародні експерти. У навчальних програмах вивчатимуть питання економічного розвитку та просторового планування, питання безпеки та цифровізації управлінських процесів тощо. Передбачається забезпечення менторської підтримки випускникам навчальної програми при написанні та реалізації грантових проєктів.

Зазначимо, що за місяць Вища школа спільно з Національним агентством України з питань державної служби та за підтримки Програми Європейського союзу «U-LEAD з Європою» розпочне реалізацію освітнього проєкту «Школа старост». То ж співпраця із «Асоціацією об’єднаних територіальних громад» стане важливим кроком у напрямку впровадження спільних освітніх ініціатив щодо підвищення кваліфікації та професійності працівників ОМС для ефективного управління громадами.

новини\анонси