На базі Вищої школи публічного управління стартує онлайн курс «Управління, орієнтоване на результат»

Повернутися
06.09 2023

Цей курс розрахований на державних службовців та представників органів самоврядування, які прагнуть результативності у своїй роботі. Він допоможе структурувати ключові цілі й політики, полегшити комунікацію зі стейкголдерами, а також спростити моніторинг і оцінювання.

Слухачі матимуть можливість дізнатися про провідну світову методологію планування та моніторингу державних політик і отримати навички та знання, які допоможуть ефективно досягати результатів у вашій діяльності.

За підтримки проєкту SURGe НАДС уже запроваджує на державній службі інформаційно-аналітичні інструменти для підвищення спроможності у стратегічному плануванні відповідно до методології Results-Based Management (RBM), зокрема, програмний продукт PROJECT UA.

Серед переваг використання принципів RBM можливість визначення конкретних та вимірюваних результатів діяльності, ефективне планування та реалізація державної політики, комплексна координація виконання стратегічних планів, моніторинг прогресу реформ тощо.
Слід зауважити, що професійне навчання публічних службовців з питань стратегічного планування за методологією RBM у рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації «Управління, орієнтоване на результат» уже пройшли понад 130 слухачів.

Нагадаємо, що проєкт реалізується у межах Меморандуму про співпрацю та Спільний план дій між Вищою школою публічного управління, НАДС та проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується Урядом Канади та реалізується Alinea International Ltd.

новини\анонси