Міжвідомча група з питань протидії СНПК. Підсумки за рік роботи.

Повернутися
15.09 2023

Директорка Вищої школи Юлія Лихач взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України, та надання допомоги постраждалим.

Учасники підбили підсумки МРГ за рік з моменту схвалення Плану реалізації рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії СНПК та обговорили подальші пріоритетні кроки.

Нагадаємо, що Вища школа публічного управління виступає співкоординатором таск-форс групи з розробки та впровадження тренінгів на тему СНПК.

«Вища школа спільно з НАДС уже реалізує ряд програм, – зазначила у своєму виступі Юлія Лихач. – На сьогодні важливо виробити єдиний підхід до змісту, форм і методів підвищення кваліфікації державних службовців та працівників органів державного управління з питань запобігання та протидії СНПК».

Зазначимо, що на базі Вищої школи діє національний тренінговий центр із питань запобігання і протидії домашньому насильству, гендерно зумовленому насильству, у фокусі уваги якого є і питання СНПК.

У 2023 році спільно з ООН Жінки, Фондом Доктора Муквеге та Асоціацією ЮрФем розроблено програму з підготовки тренерів для забезпечення навчання за типовою ЗКППК «Виявлення і реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом та надання допомоги постраждалим»

Під час проведення Літньої школи тренерської майстерності забезпечено підготовку фахівців – тренерів із питань домашнього насильства, гендерно зумовленого та сексуального насильства, пов’язаного з війною.

Також Вища школа публічного управління завершила підготовку онлайн-курсу за типовою програмою з питань СНПК.

До кінця вересня триватиме вивчення ринку та потреб освітніх стейкхолдерів щодо забезпечення навчання з питань СНПК.

новини\анонси