Круглий стіл «Трансформація культури публічної служби: 5»

Повернутися
13.11 2023

Директорка Вищої школи Юлія Лихач та заступник директора Сергій Селіванов взяли участь у круглому столі «Трансформація культури публічної служби: 5», що відбувся у Національному агентстві України з питань державної служби.

Захід організовано спільно з  Центром з питань доброчесності у секторі оборони (CIDS) при Міністерстві оборони Норвегії.

Експерти із громадського та публічного секторів цього року обговорювали дослідження за результатами опитувань «Державна служба в Україні: Ваша точка зору»  у 2020, 2021 та 2023 роках. У рамках трьох тематичних панелей дискутували про виклики в організації роботи органів публічної влади, шляхи забезпечення комунікації в середовищі публічних службовців, формування у них готовності до змін тощо. 

Під час круглого столу представники органів державної влади та місцевого самоврядування, міжнародних проєктів і громадськості  пропрацювали практичні кейси й алгоритми впровадження змін. Учасники розробили рекомендації щодо підвищення рівня організаційної культури в органах публічної влади.  Зокрема, торкнулися питання формування культури управління й безбар’єрності, збереження мотивації та залучення персоналу, побудови культури комунікації та доброчесності на публічній службі. 

Кожна з груп, модераторами яких виступили експерти Юлія Марушкевич, Сергій Горовенко, Алла Олійник, Юрій Манілов, Роман Рукомеда,  визначила проблематику в контексті запропонованих тем, напрацювала перелік заходів, визначила пріоритетність реалізації та окреслила очікуваний результат. 

Зазначимо, що напрацювання за результатами воркшопу увійдуть до «Аналітичної довідки за результатами опитувань державних службовців  у 2020, 2021, 2023 роках».

новини\анонси