Координаційна рада з питань професійного навчання

Повернутися
25.08 2023

На засіданні Координаційної ради, у якому взяла участь директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач, було схвалено проєкти Стратегії та Плану заходів з розвитку системи професійного навчання до 2027 року.

Документом визначено п’ять стратегічних цілей, що спрямовані на диверсифікацію ринку освітніх послуг, створення умов для ефективного управління закладами післядипломної освіти та модернізацію інфраструктури профнавчання, розвиток потенціалу та спроможності служб управління персоналом.

У Вищій школі публічного управління буде запроваджено механізми навчання вищого корпусу державної служби та осіб, які займають політичні посади. Ключовий чинник полягає у практичній орієнтації навчальних програм, у поєднанні національного досвіду з кращими світовими практиками.

Особливу увагу буде спрямовано на навчання публічних службовців для забезпечення післявоєнного відновлення та розвитку України, реалізації європейської та євроатлантичної інтеграції України.

«Ефективна координація дій на рівні державних органів, ОМС, партнерів з розвитку, інститутів громадянського суспільства дозволить повноцінно залучати доступний потенціал для професіоналізації публічної служби», – зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина.

новини\анонси