Конференція молодих вчених КНУ ім. Т. Шевченка

Повернутися
20.03 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач взяла участь у Всеукраїнській науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна – 2024: публічне управління та державна служба».

Організатором заходу виступив навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 
Вища школа активно співпрацює з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка у реалізації спільних заходів, навчальних програм, до викладання яких долучається професорсько-викладацький склад університету.

У своєму виступі Юлія Лихач акцентувала, що розвиток молодої науки важливий для всієї системи державного управління. Сьогодні країна потребує фахівців з новим баченням, науковим потенціалом, практичним досвідом і знаннями, особливо щодо переговорного процесу, права ЄС, з умінням працювати з міжнародними проєктами й програмами. «Багато молоді зараз у публічній владі, у вищому корпусі державної служби, які генерують нові ідеї та підходи. Професіоналізація публічних службовців — важливий фактор інноваційного розвитку, соціального прогресу та підвищення конкурентоспроможності країни, — підкреслила директорка Вищої школи. — І саме розвиток молодої науки дає можливість підготувати нове покоління висококваліфікованих фахівців. Впевнена, спільними зусиллями ми зможемо досягти успіхів».

Робота конференції відбуватиметься за такими тематичними напрямами: державне управління: нові підходи для повоєнного відновлення України; публічна політика: сучасні виклики та перспективи розвитку; стратегічне управління у сфері національної безпеки в умовах сучасних викликів та загроз; вітчизняний парламентаризм у європейській інтеграції; управління процесами відновлення та розвитку територій; європейська інтеграція України: стан та перспективи розвитку публічного управління.

новини\анонси